Apie mus

 
"Tikkurila" Mokymų centras – tai pirmasis Baltijos šalyse mokymų centras, kuriame mokoma dažyti. Pirmoji mokykla duris atvėrė 1997 metais Estijoje. Nuo 2015 metų Mokymų centras laukia Jūsų ir Lietuvoje!
_
Mokymų centras įkurtas, siekiant suteikti reikalingų žinių apie dažus ir dažymą. Mūsų centre rengiami įvairaus pobūdžio seminarai privatiems asmenims, dažų pardavėjams, tiekėjams, statybos įmonių darbuotojams, architektams bei studentams.
_
Mokymų centre galima įgyti žinių nuo paviršiaus paruošimo iki galutinio dažymo. Seminarų dalyviai turi galimybę susipažinti su VIVACOLOR ir TIKKURILA dažų privalumais ir plačiomis jų panaudojimo galimybėmis. Moderniai įrengtame Mokymų centre vyksta tiek teoriniai, tiek praktiniai užsiėmimai.
_
Kiekvieno seminaro pabaigoje paruošiami ir įteikiami sertifikatai.
_

Dalyvių atsiliepimai

Pats savo kotedžo sienas ir lubas pasiryžęs dažyti pardavimų vadybininkas Eimantas dalinasi atsiliepimu apie dažymo mokymus.
_
   
_
Vidaus tinkavimu užsiimantis vienas iš molio-klubas.lt įkūrėjų Žygimantas dalinasi savo nuomone apie sienų ir lubų dažymo mokymus.
_
_
Interjero apdailos srityje dirbantis vienas iš molio-klubas.lt įkūrėjų Giedrius pasakoja apie sienų ir lubų dažymo mokymų naudą jo kasdieniam darbui.
_
_  

Įmonės privatumo politika>>

_

Nuotraukų galerija